slo.herbefe.ru

Skleníkové pyramída (v tvare pyramídy) rukami v krajine

Čiastočne skleník v tvare pyramíd

Stalo sa módou hovoriť o energetických vlastností pyramíd. Neviem, je platný alebo nie, ale táto zelenina v skleníkoch av skutočnosti rastú oveľa lepšie.

Predtým, než obvod sa-me lacné, pohodlné a produktívne teplichke-pi-ramidu kombinovať tieto vlastnosti.

Skladá sa zo štyroch pásov 1,5 m na dĺžku (obr.1) a krycej fólie vo forme štvorstranných ihlanov (obrázok 3).

Prúžky medzi koncovým E pripojiť, a ďalšie E-palicu do zeme vo vzdialenosti 1 m (obr.1). Z filmu dvojvrstvové polyetylén-en (skladovanie) Shih Rina 1 m a 150 um tučný rez štyri trojuholníky (obrázok 2) na pripojenie na-tory kryt (zvar alebo lepidlo alebo šiť alebo potlačiť dosky zošívačku alebo upevnenie).

Ale konca nemajú zvárať, takže sa vytvorí horný počet otvorení balenia - výstup, a na dne - otvo-podnikov, ktoré majú byť pritlačené k zemi. Kladieme čiapku na ráme.

Jeden aspekt viečka môžu byť vyrobené z čierneho filmu.

Skoro na jar je to tvár sa nachádza na severnej strane, ako absorbér slnečného žiarenia (tepla), a neskôr na slnku - s kyselinou chlorovodíkovou južnej podobného rozsahu. Čoskoro hmotnosť chlorovodíkovej pred výsevom osiva alebo presádzaní pod-TEP lichku pochovali suchá tráva tašku biopodog-rev.

O skleníkového pyramídy

To je veľmi výhodné, aby rast v skleníku sadenice. Jarné zasiate v skleníku v škatuliach vykazujú squash a tekvice. Rastliny boli získané silné a výrazne predčí svoje "kolegov", ktorí sú doma.

Vybudovať skleníkových pyramídu som sa rozhodol po tom, poznámka čítania v niekoľkých publikáciách. Chcel som, aby čo najviac, v skutočnosti vo svojej zmysluplnosti.

Samozrejme, že pyramída Cheops v ich okolí sa nebude stavať. Posúďte sami, jeho rozmery:. Výška - 146,7 m, základňa -230,3m, hrana - 219,2 m preto postavený skleník, vhodné pre úpravu. Ostatné parametre ľahko vypočíta podľa nasledujúceho vzorca. Pre zistenie dĺžky podkladu, musí byť výška násobí faktorom 1.56987 (pomer základne k vrcholu) - vypočítané dĺžky rebier pomocou Pytagorovej vety. Pyramid otočil nízka a je veľmi dobre hodí pre pestovanie vodných melónov, melónov a sadenice.

Akonáhle tréningové sezóny (jeseň-zima) zoznámil s pestovaním zeleniny v skleníku pyramídy, ale s odlišnými parametrami: výška - 2,17 m-hrana - 2,70 m-base - 2.11 metrov som dal na mojom webe, a. tento a teraz sa pestuje na uhorkách.

Sadenice sa objaví v 4-5 dní a rastie prekvapivo rýchlo. Ak je nastavený teplé počasie, zdvihnite fóliu po stranách a spodnej riasy voľne rásť, ísť von. Vnútri pyramídy robiť priškrtenia rastliny, ktoré neboli zahustiť, a potom zbierať uhorky pohodlné.

Pyramídové skleníky sú vysadené iba 4-5 rastlín z rôznych odrôd. Uistite sa, že zasadiť jeden závod tried priradenie uhorky šalátové Stella alebo Alpha Betta av júni som bol len o prvú Zelentsy.

Soľného poťahu naozaj rád Tvrz, Thumbelina a Northern Lights. Uhorky rastie natoľko, že v súčasnosti chýba, a pripraviť sa a zdieľať s priateľmi. Starostlivosť o rastliny -podkormki pravidelnú zálievku. Iba pracovať trávim tie prilepené na lunárneho kalendára.

O niekoľko rokov rast vo svojom sektore ricínového oleja. Semená klíčia ťažké: klíčenie sadzba je 30-40%. V minulom roku som vykonal experiment. Zasiať semená ricínového fazule a dal v pyramíde. Výsledkom bola pozoruhodne - vzrástli všetky semená. Tu máte pyramídu!

Budovať a máte sami na mieste skleníka. To nie je ťažké, a plocha pyramídy zaberá len veľmi málo.

© Autor: Ludmila Afanasyevna Nerzlyuk, amatérskych záhradkárov. Nižnij Novgorod.


Aké sú charakteristiky skleníka v pyramíde?

ľahko sa udržuje vlhkosť vo vašej otsuts-tvie (vľavo nádoby s vodou), ako malý vnútorný objem teplichke;

  • vhodne riadené mikroklíma: SAE-day, či viečko, v noci alebo pri studenom daždi - pokryté jedným pohybom ruky;
  • rastlín po teplom-vého obdobia sú v otvorenom poli bez opätovného klietky;
  • pásy slúži ako podpera pre rastliny;
  • možnosť ročného prevodu teplichke na svoje-zhee mieste;
  • vďaka tvaru, GABA-Ritam, farbami tyčí a umiestnenie takýchto
  • lacné a efektívne biopodogrev-vanie;

Tiež skleníkových stáva pomocné konštrukcie a krajiny ozdoby, a to môže ľahko zmestí Xia v každom návrhu projektu.

Používame rovnakú e-teplichke 7 rokov. Podľa rovnakého princípu robíme trojuholníkový-TEP lichku menšie. Mali sme teplichke s inými rámcov, ale pohltila všetko najlepšie.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor