slo.herbefe.ru

Rozolistnaya maliny - výsadba a starostlivosť (foto)

"West Indian Raspberry" - tipy na pestovanie

Mnohí záhradkári, záhradníci, záhradkári - ľudia sú veľmi nadšení. Neustále hľadať a získať nové položky pre vašu záhradu, ktorá bude nielen umožňujú, aby na zimnú úrody, ale aj zapôsobiť na susedov nezvyčajné rastliny (priznať, niekedy kecať).

Tu som medzi nimi.

Nie je to tak dávno zasadil vo svojej záhrade zázračné rastline - Druhy západnej indický Malina. Čítal som o tom veľmi dobré recenzie v novinách, a potom sa neúspešne hľadal nej, kde by mohla kúpiť sadenice.

A konečne šťastie.

Priniesol mi exotiky - West Indian malina - suseda Baltu.

To malina nevyžaduje zvláštnu starostlivosť. Hoci ona pochádza z tropických krajinách (kde to je evergreen) West Indian malina zakorenilo a nemáme žiadne problémy.

Okrem toho, že nadzemná časť rastliny zomrie off v zime. Od jari do jesene tohto kudesnitsa čas opätovný rast, kvitnutie a otplodonosivshie!

Výška krovia 50-60 cm rozširuje ako konvenčné malín -. Koreňové výhonky. Ak si neželáte, aby sa šíril cez web, je potrebné obmedziť plochu, kopal okolo malinové kusy plechu alebo bridlicových dosiek.

Korene tejto rastliny povrchu, takže uvoľnite zemniace plytké potrebu.

West Indian Raspberry miluje slnečné miesto, úrodnú pôdu v suchom počasí - zalievanie.

Tento "tajomný cudzinec" fascinuje a uchvacuje každého, kto ju vidí.

Od júla až do mrazov kríky pokryté bielymi kvetmi, podobne ako jahoda kvety, zelené plody a ... vzhliadol. veľké, jasne červené bobule.

Beauty úžasné! Moje vnúčatá nazvať zázrak bobule priestor.

Chuť plodov týchto rozolistnoy malín - nenáročné: trochu sladké, dobré smäd-kalenie.

Pridám k marmeládou z bielych ríbezlí - pri varení je príjemná vôňa a chuť jahôd a ananásu.

V mojej záhrade, po dobu 5 rokov, pár kríkov tejto krásy vyrástol do šírky pásu 1 m a dĺžkou 6-7 metrov.

V zime rastliny nie sú kryté a neprerušuje. Na jar suchých vetvičiek odrezaný v jednej rovine s vozovkou.


Pozri tiež: sklonená maliny rastie na svojom pozemku


Výhonky objavujú veľmi rýchlo, ale postupne. A keď prvý výhonky objavili bobule sú už začína červenať, neskôr proste zelené alebo kvitnúce kvety. Veľmi pichľavý kríky.

Na rubovej strane listov a vetvičiek veľa ostrých zakrivených, ako ruže, tŕne. Preto sa západnej indický Raspberry môžu byť vysadené pozdĺž plota - to obísť psy a mačky party.

Vyzerá to dobre na pozadí ihličnatých porastov, a na trávniku. Prajem všetkým záhradníkom ako mnoho nových produktov v záhradách.

Autor: L.Safronova

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor