slo.herbefe.ru

3. Princíp rastúcej zdravé cibuľa

Ako pestovať zdravé cibuľa

Aj keď celý svoj život od narodenia je spojená so záhradou a zeleninovej záhrade, tam je ešte veľa čo učiť.

Ako dieťa som pracoval v záhrade nad na žiadosť rodičov, ako mladý muž - zotrvačnosti: všetci robia - a nemusíte pozadu, a teraz, ako dospelý - s teplom a starostlivosť. Ako dieťa malé, odkazuje na rodnej krajiny&# 8230;

Chcem sa podeliť o svoje skúsenosti pestovania cibule. Pôda sme hlina, postele pod prednou časťou a Chernushka robia obvyklé šírke 70-80 cm, bez preháňania: vykopali zaboronila, dupol cestu - bed and ready.

Je potrebné poznamenať, že rotácia pozorované a na rovnakom mieste Skláňam sa späť za 3-4 roky, nie skôr! Dal som mu a po paradajkách či po kapusta, mrkva nie je prekladaná, keď mrkva musím vždy susedí s cibuľou lôžok.

K siatie milovanie priečne pruhy na priemernej hĺbke, zasiať slovom "solením" od oka, takže nie je moc, a to bola prázdna. Potom drážky sypané na zem s prírubami rovnakých drážok, všetko je veľmi dobre odvádza vodu.

Polievanie (ak nie je dážď) sa opakuje denne až do vyklíčenie, potom si môžete za deň alebo dva - Oblasť sám povie.

Keď perie rast, aby dresing: 1 polievková lyžica. l. močoviny v 10 litroch vody.

Približne v polovici júla, zastaviť zalievanie úplne, pretože nadmerná vlhkosť teraz len škoda nasledovala Seva. To znamená, že zelená hmota postupne vysychá a cibule sa naleje, získava na sile.

B konca júla, ubúdajúceho mesiaca, za slnečného dňa, aby sa sevok odstránený z hrebene zvýšiť podkrovia a dať mu ľahnúť až do septembra.

Potom som sa dotknúť trochu dať do boxov pod ovocie, položil papier a uložené doma na

Nežárkou kabinet v miestnosti, kde je uložený bez väčších strát až do budúceho jari.

Na jar sa dotknem Onion: odstráňte suché a mäkké žiarovky. Cibuľa nevsiakne (nie, že Som proti týmto opatreniam, jednoducho nemajú radi, keď pristátie na zemný palice), koncom apríla - začiatkom mája (v závislosti na jar - skôr alebo neskôr) suchej výsadbu v krajine vo vzdialenosti 20x20 cm.

Možno, že niekto, a to ukazuje, že ďaleko od seba, ale také ryadochki následne pohodlne manipulovať ploskorez ako cibuľa potrebujú časté uvoľňovanie, pričom okopávanie buriny a nemajú čas k rastu, a urobil som to v hrebene s lukom jedným všeobecným odburinenie pre sezónu ,

V prípade, že v lete nie je suchý, cibuľu nie zalievať vôbec, a to iba drobivý po daždi.

Ak sa náhle napáda cibuľa lietať, voda hrebeňovú fyziologický roztok (hrsť soli do vedra s vodou), ale druhý deň všetci nutne prístrešok veľkým množstvom čistej vody.

Od začiatku júla, pero je už vysoká, až 50 cm, a šťavnaté.

Teraz prichádza čas ísť do ohrady, aby vyschnúť a žiarovky - rastú tak vyplniť.

Na konci júla - začiatkom augusta, ubúdajúce mesiac v jasný deň cibule vytiahnuť, dolu po hrebeni na trochu na slnku vyschli tak rozvláčny (viď foto). A v ten istý deň všetky výťah do podkrovia, kde sa vysušuje za celý mesiac august.


Pozri tiež: Ako pestovať cibuľu


Potom vyberte medzi najväčšie 7-8 cibule - to ide do kvetu, a zvyšok Pohromy na prove ražni a október stále držať v podkroví, a potom sa dostať dole a zavesil na klinec v podzemí.

Semeno cibule tiež spojiť do zväzku a skladovať v pivnici, ale na jar výsadbu v kruhu. Aj držať prostrednej číslo, ktoré potom rozhodujuca cibule boom. Tu hodinky, akonáhle krabice sa začínajú otvárať, je čas na ne tenká alebo mäkkou tkaninou zviazať a strihu.

A výsledný sáčok s čiernym rascou celú zimu visí pod baldachýnom vo dvore. Aj exfoliačný semien na jar a je vháňaný do vetra, a potom - pozri bod 1 ...

Na snímke 1 vidíte svoju úrodu počas upratovania, na snímke 2 - sadzačky, čo dám v novej sezóne, na fotke 3 - Bow-kvaka, náš hlavný produkt.

E.G.MALYSHEVA. Tatarstan

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor