slo.herbefe.ru

Orchard na Sibíri - 6 Hlavné pravidlá

6 krokov k dobrému sadov podmienok na Sibíri

Ovocné limonády na Sibíri - je to realita. A nielen tam: -nahodka tohto listu pre každého, kto nežije v najjužnejších oblastí, ale chce živiť rodinu, čisté a zdravé, chutné a voňavé plody.

A aká je vaša postava?

Zmiernu závisť chalupárov, ktorí experiment, všetko starostlivo premýšľať, analyzovať. Aj nefungoval. Niečo sa sebou Nemôžem! Patrím do kategórie záhradníkov, ktorí majú záujem na prvom mieste, a či to bude rast so mnou?

Aj samozrejme kladie najnutnejšie zeleninu, ale ja som bol vždy záujem o niečo nové. Tu sú zasadené ogurdynyu, Momordica, lyuffu, lagenariyu, arašidy, paradajky Octopus, prichesnochny Rocambole cibule a tak ďalej. Niečo sa rozrástla, niečo nie. Potom nemocný berry plodiny.

Ovocných stromov mám do tejto doby len niesť ovocie čerešňa. Nespomínam si, kto mi dal mdlý stromček bez názvu. Strčila som ho do voľného priestoru.

Čas plynul, a bol som prekvapený, že sa rozrástla z stromček a nízku začína niesť ovocie. Čas od času mrzne, ale aj naďalej rásť.

Plody na niekoľko rokov, som sa nijako zvlášť starať sa o neho. Nič iné sa výsadba ovocných stromov. Zdalo sa mi, že pre nich potrebujú zvláštnu starostlivosť a so svojím charakterom - robiť všetko rovnako, nič nebude fungovať.

Ale akonáhle sa moje ruky mám adresár, v ktorom tak presvedčivo popísané odrody na sever, práve som začal horieť dať niečo také.

Ďalším rysom mojej povahe - nemám rád čakať, a preto budú plody na dlhú dobu nie čakať, takže si vybral skorý vzhľad ovocných odrôd. Napísal jablko trpasličí MA Mazunina každodennosť a Bratchud. Sú samostelyuschiesya a výnos poľnohospodárskych plodín v druhom alebo treťom roku. Rozhodol som sa, že pod snehom, oni jednoducho nemajú pred mrazom. A tu je najlepšia opeľovač pre jablká, ako bolo napísané v katalógu, aníz Sverdlovsk. A mal ho vypísať. Tiež som napísal a hrušky Severyanka Krasulya, čerešne Biryusinka a Ural ruby.

Delikátna malé sadenice prísť na konci októbra. Mám je bez zložitosti vysadených tam, kde bolo miesto, a na ktoré sa vzťahuje vetvy zo starého malina. Keď sneh tál (predtým na mieste nie je proedesh) otvorený sadeníc. Po chvíli zozelenali, že bola sranda! Ich druhé zime schoval som nič.


Pozri tiež: Sklonená maliny na Sibíri - tajomstvo pestovania


hruška Severyanka Zomrel, ale nie pred mrazom -vesnoy popraskané kôry veľa, ale ja nie vyliečiť.

Najviac prekvapujúce je, že skôr začínajú prinášať ovocie, a to trpaslíci len MA Mazunina (sú celkom skorý vzhľad), ale Anis Sverdlovsk a hrušky. Keď som prezimoval dobre, tieto rastliny, mám ďalší rok vo svojom rodnom meste kúpil slivky Sadenice marhule, sprej a sadenice marhuľa akademik. Som si kúpil na trhu. Uviedol, že sadenice z Altaj. Sú prezimoval dobre, ale napriek tomu neprináša ovocie. Zvlášť, nemám sa o ne postarať. Jediný problém: pružina chrániť kmene z krakovania kôrku.

Takže moja rada pre amatérske experiment: rastlín ovocných stromov na Sibíri a na severe. Chystám sa zasadiť čerešne a marhule Chabarovsk.

Takže, 6 záhradné pravidlá pre Sibíri

  • Odvaha a trpezlivosť.
  • Sadenice získavať mrazuvzdorný, pásmový.
  • Nenechajte zasadiť do údolia, kde leží v blízkosti podzemnej vody.
  • Nie je lepšie zasadiť do diery a na kopci.
  • K tomu, aby aspoň dve rôzne odrody, na opelenie.
  • Pri nákupe sadeníc, zistiť, odkiaľ sú škôlky a trieda charakteristiky.

Máme predajňu veľmi dobré sadeníc - s uzavretým koreňového systému, trojročný (rýchlo začínajú prinášať ovocie), ale z južného škôlky.

Díval som sa na internete a charakteristiky týchto odrôd sa bojí kúpiť, pretože nie sú na Sibíri. A tak som si kúpiť sadenice broskýň a dokonca aj niektoré odrody marhúľ!

Všetky dobré úrody a nechať prácu na chate vám prináša len radosť. A Siberians návrh: poďme zdobia našej krajiny sadov!


Súvisiace odkaz: Pestovanie vínnej révy na Sibíri - vinice s prístreškom


Tajomstvo mladosti tibetskými mníchmi

Zdieľam s metódou pre prípravu čitateľovi tibetské mládeže elixír.

Ten čistí cievy v mozgu a srdca, pečeň, aktivuje metabolických procesov.

Aj dostane 300 g vyčisteného a práškového cesnaku (tolkushkoy dreva, a nie v železnej miske). Naleje 250 ml alkoholu a 500 ml vodky. Trvám na tom, v tmavom, teplom a suchom mieste po dobu 3-4 týždňov.

Pugh presne podľa schémy (viď. Tabuľka). Pred jedlo, pitie 50 ml mlieka (môže byť voda, ale mlieko je lepšie).

V 11. deň a nasledujúce dni pijem 25 kvapiek trikrát denne pred jedlom, kým každý má niečo na pitie.

deň

raňajky

obed

večera

1.

1 kvapka

2 kvapky

3 kvapky

2.

4 kvapky

5 kvapiek

6 kvapiek

tretina

7 kvapiek

8 kvapiek

9 kvapiek

4.

10 kvapiek

11 kvapiek

12 kvapiek

5.

13 kvapiek

14 kvapiek

15 kvapiek

6.

15 kvapiek

14 kvapiek

13 kvapiek

7.

12 kvapiek

11 kvapiek

10 kvapiek

8.

9 kvapiek

8 kvapiek

7 kvapiek

9.

6 kvapiek

5 kvapiek

4 kvapky

10.

3 kvapky

2 kvapky

1 kvapka

© 3.CHERNOVA, Tomsk

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor