slo.herbefe.ru

Odontadeniya - starostlivosť doma

Rastúce odontadenii a kvetina starostlivosti

Informácie o rastline objavil malý: Liana rodinného kutrovyh, rodisko - Južnej Ameriky.

Keď v decembri prišiel dlho očakávaný balíček, ani sklamaný, že odontadeniya dumpingové na ceste posledný pár listov. Hlavná vec - koreňový systém pri živote.

adaptácia kvetina

Po profylaktické liečbe proti škodcom a rezanie na vysušenú korene a vetvičky v kokogrunt zasadené rastliny a umiestnený do teplichke pri osvetlení. Teplichke vysielala pravidelne sledovať stav začiatočníka.

Viac ako mesiac prešiel bez zmeny, a zrazu sa vyliahnu zelené púčiky. Začalo rýchly rast výhonkov. Mladé listy sú mäkké, zamatové, príjemná na dotyk. V priebehu času sa dosiahne dĺžky 10-15 cm.

Potom, čo bol posilnený závod, presadiť ho do zmesi zeminy kokogrunta "Terrakult" a vermikulit, preskupené na južnom parapetu.

Odontadeniya - bez kľučky, ale s kvetinou

Keď je vzácna rastlina Snažím sa odrezal stonku a koreňový rezervu. Tak som sa vysporiadať s odontadeniey. Keď sa vybudovala niekoľko veľkých výhonky, jeden z nich odrezať vrchnej časti 15 cm. Bohužiaľ, mesiac stopku zomreli, a zdobené vetvička objavil kvetenstvo. Rozbaliť všetko;

jeden zo zárodku, ale moje očakávania boli splnené: a kvetina odontadenii veľmi krásna - nálevkovité, o veľkosti 8-10 cm, persikovozheltogo farbu s jasným stredom a príjemnou vôňou. Kvitnúce trvala 10 dní, potom kvet opálu, ale zostal čerstvý po dobu niekoľkých dní.


Pozri tiež: crossandra (foto) starostlivosť doma


Údržba a starostlivosť o odontadeniey

Bol to skromný a rastúcu rastlinu. V lete love g dobrým osvetlením a bohatú zálievku, ale vydrží krátkodobý sušenie hlinené kómy. Hriadeľ Podkarmli svoju hnojivo pre kvitnúce rastliny dvakrát za mesiac.

V októbri, závod začal pripravovať na zimu. Tak som sa zníži zalievanie a trochu zarastený orezaný bič.

Rastúce odontadenii - poznámka:

  • S hojnými zavlažovacích púčiky sa objaví na lepkavé kvapky.
  • Odontadenii Koreňový systém je veľmi silný.
  • Mliečna šťava z rastliny je jedovatá, takže manipulácia nevyhnutných opatrení.

© Catherine KOROLENYA Mogilev. foto autorom

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor