slo.herbefe.ru

Broskyňa červené partizáni - pestovanie kosti

Môžem pestovať broskyňa z kameňa

Môj manžel a ja som v dôchodku, žije vo svojom dome v krajine od roku 2000. Máme malú plochu.

Bol som zeleninová záhradka, a jej manžel - záhrada. Najväčší z jeho hrdosti - broskyne, o nich sa môže hovoriť celé hodiny. Tu sú len písanie listov nemá rád, takže som musel zaujať svoje miesto na rukoväti.


Súvisiace odkaz: Pestovanie broskýň - rady od skúsených záhradkárov


Peach kultivar Red Partizánske

No, všeobecne, chcem vám povedať o miestnych odrôd broskýň.

V našom regióne sa nazýva Red partizánmi.

A to napriek skutočnosti, že na záhrade, rastieme troch odrôd dovážané "kultúrne" broskýň, to všetko lahodný a navyše pomerne nenáročný. Znáša prerušované teplotám až -30 ° C, a to aj v prípade, že sa zmrazí, je často na jar nové výhony sa pohybujú smerom od koreňa.

Najcennejšie vec v tejto triede, že broskyňa rastie zo semien, a to bez straty materské vlastnosti.

Manžel hádže ich na zem v otvorenom, dobre osvetlené miesto a jednoducho tlačí nohu, ani posypeme na vrchole čokoľvek. Nalejeme ju - všetko.

Na jar tam stúpa strom a ovocie začne na tretí alebo štvrtý rok. Ale prvé plody sme strieľať, akonáhle sa objavia. Je potrebné posilniť ako strom, a získať silu. My žiadny zhon, naše broskyne z nás nikam.

Áno, zabudol som povedať, môj manžel je hádzať kosti naraz vymazať zvolené miesto, pretože nasmerovať naše Red partizáni neradi.

Výnosy v tejto triede sú bohaté, že pobočka musí opierať stávky, alebo nutne zlomiť.

Áno, to je na fotke môžete vidieť na vlastné oči, a to napriek skutočnosti, že polovica z plodov bol odstránený!


Súvisiace odkaz: Dekoračné broskyne - odrody, ako rastú a ako sa starať


Pre broskyne boli veľké

A plody sú veľké, musí ísť na triku: odobrať časť úrody je stále zelený, inak strom z mnohých broskýň vyčerpané, a budú rásť malých a rast veľkosti stredné jablka.

Môj manžel a myslím, že je to veľmi dobrý výsledok.

S zalievanie neobťažujú, pretože korene stromu sú hlboko sami extrahovať vlhkosť. Ale v prípade, že v lete je horúco po dlhú dobu, raz týždenne stále zalievať stromy, ale aj bez fanatizmu.

Naše Red partizáni - neskoré dozrievanie odrody, aby udržal krok začína v septembri a začiatkom októbra sme uvoľnili najnovšie výsledky.

Peach - krátkotrvajúci strom, takže sme sa každé dva roky hodiť semien a rast nové stromy.

Vyschnutého starého ľahko znížiť na drevo.

© Nina Volkova Krasnodar región.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor