slo.herbefe.ru

Jahody neutrálny denné svetlo - výsadba a starostlivosť

Jahoda - pestovanie a zber pred prvým mrazom

Rovnako ako mnoho záhradkárov, záhradníkov, rastiem jahody, ďalej len jahody národa.

Po dlhú dobu boli najčastejšie druhy, teda tie, ktoré nesú ovocie len raz za sezónu, a zvyšok času aktívne rastúce fúzy a puky. Všeobecne platí, že všetko ako vo všetkých bežných rastlín. Ale pred štyrmi rokmi som dostal 10 kríkov, bolo mi povedané, sklonená jahoda.

Poznámka:

Slovo "sklonená" znamená, že kríky, musí najprv dať bobule potom nasleduje obdobie pokoja, zvyšuje súčasne s kvetné púčiky, ktoré kvitnú a potom dať ďalšiu vlnu úrody.

Rastliny boli už prezentované na mňa s kvetinami a plodmi.

Vzhľadom k tomu, že boli vykopané s veľkou mokrou hruda, premiestnenie na nový web, ako sa zdá, si ani nevšimol.

Žiadne krídlo nemá chradnú. Jeden týždeň po transplantácii som je privádzaný roztok vtáčí trus (0,5 litrov na 10 litrov vody) naliatím 2 litre pre každú puzdrom. Okolo rastlín naliať vrstvu ihličie, a celá podlaha zhnilo na jahody bolo pohodlné a bobule nie sú pokazené. Tým sa končí moja osadníci starostlivosti skončila.

Vnuk hodoval veľké chutné plody až do polovice októbra. Keď bola zima, a prikryl som koryto netkanej textílie.

Ako ste asi uhádli, je to jahody neutrálny denné svetlo. A ak je pre dobrú úrodu jahody jediné rodiacej treba ctiť, potom iste to presne musieť vypustiť prachové častice, voda, kŕmiť veľa a sú rôzne. Stránky by mali byť slnečné, ale veterné iba.


Pozri tiež: Malých rodil jahoda (foto) a pestovanie odrôd


Výsadba jahody neutrálny denné svetlo

Pred výsadbou diery hlboké drobivá (približne bajonetu rýľ). Potom sa dal do otvoru s humus polupereprevshey ihlami, dobré záhradnej zeminy (2: 1: 2) sa pridá 1 polievková lyžica. lyžice superfosfátu a popol 1/2 šálky zmiešame všetky, a vrhnúť vodu, keď je pôda usadzuje, pridajte ďalšie pozemky. Potom zasadiť vyťažená na razvodochnoy záhrade kríkov, nie pochovaný srdca. Hojne zalievať nie studenou vodou a okamžite Mulčovanie náhornej ihličnatý podstielky.

Pretože som zbierať odpadky v lese, aby sa predišlo akémukoľvek riziku chorôb a škodcov ihličia naliať do hlbokej misy a zalejeme vriacou vodou, prikryte a nechajte asi pol hodiny, potom sa vyberie a sušia na slnku.

Dva týždne po výsadbe oplodniť superfosfát rozpustený vo vode (1 polievková lyžica. Lyžica 10 litrov vody) s prídavkom 2 lyžice. lyžice dreveného popola. Dobre zakorenené kríky, - s výnimkou kompost, neskrýva, pretože zima odmäk vedie k vädnutiu rastlín. Prvý kŕmenie - na jar stráviť bezprostredne po rozmrazení pôdy a čistenie starých listov komplexných minerálnych hnojív pre jahody s mikroelemen tamojšou (podľa návodu) Súčasne liečiť fitosporin pristátie.

Vzhľadom k tomu, tieto odrody Jahody od začiatku júna (Black Earth) a silných mrazov (! Jeseň roku 2014 až do konca novembra), je zrejmé, že rastlina, a to napriek zvýšenej kŕmenie, by mala byť obnovená po 2 - 3 roky, inak nakoniec výnos prudko znížila, kríky začnú bolieť, zmršťovanie bobule.

Kontinuálne odrody plodiaci

Samozrejme, že sklonená odrody pre komerčné pestovanie nie sú príliš vhodné náhradné výsadby - to nie je lacná, ale jeho rodina majú niekoľko lôžok s neustále dozrievanie plodov veľmi atraktívne. V tomto jeseň kvôli dlhšiu dobu zrenia bobúľ porastie ešte väčšie ako v lete.

Neutrálne denné svetlo populárne odrody možno konštatovať, Albion, Hercules, Flamenco, zázrak svet Charlotte, Eves Delight, Garland, Princezná Diana atď.

Chovatelia na celom svete neunaví odvodiť všetky tieto báječné nové odrody plodín.

V našej krajine, tam je rastúci počet fanúšikov spojitých rodiacich odrodách, samozrejme, akonáhle miesto kvety na okenné parapety, budeme pestovať jahody. Každopádne som chcel urobiť tento rok na jeseň. Obrovské všetky plodiny, záhradníci sú drahé.


Súvisiace odkaz: Ako pestovať lesné jahody


Hnojenie zákop - iba organický

Pestujem bobule ich vnúčatá, takže po výsadbe jahody hnojiť každé dva týždne iba organický, striedavý infúzie hydinového trusu a infúziách bylín (žihľava, púpava, skorocel, hviezdicu). Jemne nasekané zelené a trvala 10 dní, potom 0,5 l razvozhu vedro vody. Nezabudnite pridať pol šálky popola.

© Autor OLGA RYBTSOVA

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor