slo.herbefe.ru

Vrúbľovanie hruška - jeden spôsob,

Ako zasadiť hrušku - zaujímavá skúsenosť

Bývam v regióne Stavropol a chceli by ste sa podeliť o zaujímavý príbeh očkované proti pravidlám, a s neobvyklým koncom.

Rastie v mojej záhrade hrušky, som získal elitnej sadenice - zimné rad, chutné, sladké, šťavnaté, veľké-rodil, zimovzdorné - všeobecne sa všetkými kúzlami, ktorá sľubovala predajcu.

Snímok bol krásny moc, tak som sa rozhodol kúpiť stromček. zasadil som a čakal na prvý úrody.

O tri roky neskôr, som čakal, ale nejako som vyrastal (ak vôbec kedy bolo nejako), nezodpovedajú uvedeným kritériám.


Súvisiace odkaz: Narastaniu jabĺk a hrušiek v záhrade


Pear bol malý-rodil, bez chuti a nie šťavnaté.

Ja, samozrejme, bol rozrušený a nevedel, čo má robiť. Kúpiť nový strom a čakať na ďalšie tri alebo viac rokov? Takže nie je to, že nová semenáčikov bude lepšie, a môže ukázať, že je horšia ako tá minulá, toľko túžba nebola. On zdieľal jeho zúfalstvo so susedom svedčiť. A on mi poradil, ktorá má byť očkovaná v obličkách alebo v zadku. Ani jedno, ani druhé, neviem ako, a musel som nikoho učiť. Sused všeobecne mi vysvetlil, ako má byť očkovaná, a v tom čase som si myslel som to pochopil. Rezne mi dal susedovi jeho hrušky, letných odrôd, to, že bola vynikajúca, sladké, veľké a veľmi vysoká.

Priniesol som rezne späť domov a začal robiť vakcínu. A to to robí nie, ako by mala, ale ... výsledok Som viac než šťastný!

Týmto spôsobom som závod je tretia škridla. Po tomto úspešnom výsledku a ja sám a dvaja z mojich priateľov, aby takéto očkovanie. Toto očkovanie je stojí za to robiť, ak ste sa už rozhodli založiť svoju hrušku, ako sa hovorí, pod sekerou, pretože nevyhovuje.

či ste schopní byť očkované alebo nevedia, ako - na tom nezáleží. Hlavná vec robiť všetko tak, ako budem popisovať nižšie.

Osvedčená prax očkovania

To znamená, že samotná vakcína. Je potrebné vykonať od 15. júla do konca septembra, vo večerných hodinách. Budete potrebovať rezne požadované odrody hrušiek, kusy 5 alebo 6, nie kratšiu ako 10 cm, ale nie viac ako 20 cm -suchý ako na fotke. Zdieľanie by nemala byť jeden rok, a to ako v bežných očkovaní a dva alebo tri roky. Listy na rezne nie je prerušený. Potrebujem očkovanie nôž konvenčné nôž, izolačná páska z PVC a 10 minút voľného času.

Zostrí nôž kĺže očkovania vziať obyčajnú nôž a urobiť rez do polovice kmeňa, ktorý bude očkovaný. Málo úsilia z pravej ruky tlačí rez, aby bolo možné zatlačte páčku (viď obrázok). Vložte stonky a zviazaný s páskou. Centrálne kmeň robí tri z týchto očkovanie, a to isté v nižších kostrových konárov. Mali by ste mať, pretože mám na fotke.

Samozrejme, že tieto vakcíny nemajú zakoreniť na jar, jednoducho vyhodiť, pretože vyschnú, ale výsledok by bol viac než spokojný. Môj hruška po očkovaní je úplne reborn a začal dávať veľkú úrodu lahodné hrušky - veľké ako môj sused, ale stupeň zostal zimu, nie v lete, som rád, pretože sa mi páči zimných odrôd hrušiek.

Všeobecne platí, že moje hruška pohltila všetko najlepšie z hrušiek suseda, ale zostáva v zimných odrôd.

Opakujem: Som s výsledkom veľmi spokojný. Zopakoval skúsenosť oboma susedmi na základe ich žiadosti: oni tiež kúpili sadenice neboli podľa predstáv. Výsledok je rovnaký úžasné. Možno, že tieto vakcíny môže byť vykonané v inom Rosaceae, a môže, a to nielen ruže, je nutné vyskúšať. Pokiaľ máte niečo dobré, uistite sa, že písať o tom v "mojom krásnom vidieckom dome."


Súvisiace odkaz: Vrúbľovanie výhľad hrušky očkovanie, vysvetľovať začínajúcim záhradníkov, fotky


Vrúbľovanie hrušky - foto

Vrúbľovanie hrušky - stanovisko

Skúšal som rôzne spôsoby očkovania hrušky, ale obľúbený - v rozdelení. Táto metóda je jednoduchá a po vysoké percento prežitia.

medzníky

Aj očkovať a hrušky a jablone na začiatku apríla.

Je dôležité vybrať správne miesto na podpníky vrúbľovanie: vetva odrezať takým spôsobom, že spodný koniec (nad 10 cm) nebolo pľuzgiere alebo vetvy zarastených hrčí. Plátok opatrne vyhladiť.

Nôž je rez do hĺbky 5-8 cm, jazdy do konca priemeru vedenia podnože paličkou. Nôž vybrať a vložiť klin do medzery tvrdého dreva sa rozprestierajúce horná rozdelenie 1-2 cm.

Rezne (potomkovia) sa zožne tak, že priestor nad zladenie s zásob mal 3-5 púčiky. Spodná časť rezného klinu odrezať dĺžke asi 5 cm.

Dôležité: hand nedotýkal holé drevo, nevykonávať infekcie! Okrem toho, v procese vrúbľovacie noža pravidelne ponorí do pripraveného kontajnera NYM 3% síranu meďnatého.

Vzhľadom k tomu, kôra skladom je takmer vždy silnejšia kôra potomok, je dôležité, aby sa rezné doštičky po rozštiepení vyrovnané presne cambial vrstvy (nie je vštepovali vonkajšie kôry dávkami).

Potom opatrne vyberte klin vystuženie priestoru štepenie pevne viaže s páskou a správne namazané záhradné rozteč hornej časti rezu, bočné štrbinou a koncového skladu. Po 2-3 dňoch, očkovanie by mali byť posúdené a ak je trhliny, znovu im zatierali smolou.


© Elmira Pětrošová Nevinnomysk

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor