slo.herbefe.ru

Hroznového kultivácia Amur v oblasti Leningrad

Amur hroznovej v Petrohrade: príbeh úspešné skúsenosti

Do vily exotické som dobrý, ale teoreticky. Trochu - "vlastné zemiaky bližšie k telu", uhorky, paradajky, mrkva posteľ.

V depe v rohoch veľa vecí rastúce, ale je to pocta jeho mladosti, a môj, a vila. Praktická exotické - skleník so sladkou paprikou a pporeynik. No, okrem niekedy chcieť niečo ako ružičkového kelu rastú ... A potom sa pred šiestimi rokmi priniesol kus viniča: "Sadze" (to bolo trápne odmietnuť, ľudia úprimne chcú, aby mi prosím). No, áno. v skutočnosti, pretože ananás stále zdvihnutými s kráľom, a melóny na Valaam&# 8230;

Bolo to v októbri. Čisto z rešpektu pre darcu, rezané bič na tri rezne a uviazol v posteli nahá už paradajkový skleníky.

No, aký druh hrozna sú na severe-západ, nie preto, že na Kryme a Uzbekistanom ... Aj keď sa vinie spoločne s údajmi, ktoré existuje. kde ona prišla (Južná Karélie), sú hrozno zozbierané vedierka. Všeobecne platí, že som uviazol v krajine a zabudol.


Súvisiace odkaz: Northern hrozno pre Moskva a strednom Rusku na výrobu vína doma


Od rezanie ...

Spomenul som si na jar. Na jednej z troch odrezkov rozhodne púčiky začali opúchať. Myslel som, že vždy čas hodiť, nechať ho rásť kvôli záujmu&# 8230;

Cez leto, réva rástla o niečo viac ako jeden meter, musela byť zviazaný. A na jeseň, a to bez akýchkoľvek zvláštnych ilúzií (dobre, nechajte pracovať) klesol ju preč na juhozápadnom rohu domu.

Na začiatku leta druhého ročníka narodenia sadenice Flowered (a na jeseň sa pretiahne na 3 metre). Dva kvetenstvo - kefy nenápadné malé, ale veľmi voňavé kvety. Ku koncu júna bolo hrášok vaječníky. Nie je starostlivosť o liany v žiadnom prípade iba napojená. Vzhľadom k tomu, počet rastúcich plamienok.

V septembri začala vystupovať fialový kefa s plodmi o veľkosti malého lieskových orieškov. Zhruba v polovici mesiaca sa konečne zlomil, dal ju do úst - a bol v šoku: chuť bola sladká s vôňou nezabudnuteľné Isabella! Toto šťastné (viniča) čas a rozhodol o jeho osude. Som stále nie je v skutočnosti spočívala v starostlivosti viniča (mierne tvarovaná, réžiu a otrávení), ale keď začala postupne priviesť aspoň vedro bobúľ, myšlienka sama o sebe plný čalúny, samozrejme, s následným spracovaním úrody pre vína.

Rezne východnej hosť vynikajúce. Ten, kto dal, otmahnuv meter alebo dva viniča - zapúšťa korene vôbec. A mal som zimný hrebeň v skleníkoch a pokryté výstrižky suchý dub Pisto ... Opatrne! Rezne troch uzlov: tyčinky tak, že jeden uzol je v krajine, jeden na hranici pôdneho povrchu, jeden na vrchole (premýšľať, ako sa vám páči, ale nie naopak). Pozícia strih, rozpadlo na kúsky poprášené kornevinom - Ive krajine. Celý povyku pol hodiny. 15 17 korene.

Pôda I - ex-rašelina kislovatye- ako sa neskôr ukázalo, amurtsu, že by sa malo niečo. Počas zimného podmerzli ani centimeter, nie kryl palce ...

...na mreže

O rok neskôr, na jeseň, a kopal priekopa pozdĺž záhrady, na juhu-východ-juh-západ, na slnečnom mieste priestoru. Asi dva bajonet široký a dva hlboké odvodnenie nebol zamestnaný ako transheyka vedie pozdĺž existujúcej kanalizácie. 7 vyhrá zvyšok distribuované sadenice). Priekopa nalial dve vedrá zrelého kompostu - priamo pod viníc. - krytá som to s pôdou vykopal a zasadil rezne tu, asi meter. Čisto pre čistenie svedomia v zime krytá mladej smrekové vetvy - nie pre hrozno, si nemyslel, že to potrebuje, skôr pre seba ... A za pár potrubia kladivom budúcu sezónu a vytiahol v troch úrovniach lana cez pol metra: Na snímke ako to vyzerá v budúcom roku po výsadbe.

Budúci sezóna ešte musí naučiť špeciálne pohyby poľnohospodárskej techniky, jej rezanie, katarovka hnať&# 8230;


Pozri tiež: Odrody pre pestovanie v krajine - výber z najobľúbenejších a najproduktívnejších odrôd


Nie pre zábavu!

A všeobecne preceňovať výhoda domáceho vína, je ťažké.

Technológia jeho výrobe nie je neprimerane ťažké, je dôležité len vydržať pár bodov. Vína z pestovaných hrozna - to - som sa snažil ho (v tom, čo sa predáva v obchode. - Ja nie.) Ale od Amur - raz liečiť.

Bohatá na chuť, ľahké chmeľu, do nasledujúceho rána žiadne nežiaduce účinky.

Náborové antokyány pohárik vína z divokých bobúľ v porovnaní s kíl čučoriedok, funguje ako bakteriostatické a ako silný antioxidant, a dokonca aj ako rádioprotektívny: to hroznového vína a medu ako mocný terapeutický dobrovoľník povedal Hippokrates.

Samozrejme, že všetko je dobré s mierou, ale je to naozaj ťažké, aby sa opiť. Aby však bolo možné zlepšiť náladu a tón - skvelý nástroj!

© Autor: Dmitrij Volkov, St. Petersburg. foto autorom

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor