slo.herbefe.ru

Skleník pre lenivej ľudí s rukami

Skleník, že nemusí byť napojená

Viac ako polovica leta obyvatelia prídu na svoje haciende na dva dni v týždni, a polieval rastliny, medzitým by mal byť každý deň. Navrhol som jedinečnú skleníkových vegetary ktorý nevyžaduje zálievku.

Podľa troch zákonov termodynamiky, všetky procesy v uzavretom systéme cyklicky opakuje. A vo svojom skleníku sa mi podarilo vytvoriť mini kolobeh vody.

Mokré dýchanie krajiny, prechádzajúce vzduchovým chladičom, a prevedie sa do vody dostane ku koreňom rastlín.

Môj vegetary malé rozmery -1,5x3 m. Zameria sa to od juhu k severu, to je dôležitý bod. Na severnej strane sú dvere table -c na juh.

Vegetary vyzerá ako obyčajný skleníka, sa ťažko šikmú strechu (iba 3 ° C): pri takej naklonení kvapôčky kondenzátu nehádžte dole, ale stále visí pod strechou. Ale na slnku, ktoré sa odparí, plnenie vzduch s vlhkosťou. A dokonca aj v teplárňach netrpia vzduchu suchom.

Vegetariya hlavným prvkom - potrubia chladiča. Pre ňu som použil obvyklý hliníková rúrka, na južnej strane spreje maľovať čierne. Táto metóda povolené k urýchleniu prúdenia vzduchu v systéme.

Potom, v skleníku, vedenie vzduchu prechádza do odtokového potrubia s rovnakým priemerom. Miesto šev Aj izolované kovovej pásky. Drenážna rúrka pochovaný v lôžku (Mimochodom, v vegetary jedno lôžko, ale široké) v hĺbke 10 cm. Studený vlhký vzduch zo zeme sa zahrieva v oceľovej rúrke a stúpa. Tam sa ochladí, voda kondenzuje na stenách a tokov, ako sa ku koreňom rastlín.

Avšak, to je teória, ktorý je nutné potvrdiť praxi. A v chladnom lete v roku 2015 v Severnom predmestí Aj zasadených ako experiment v vegetary 9 druhov rastlín paradajok a tlačidlami na samostatnej malej gryadochki -baklazhany stupňa diamantu. Mimochodom, nikto z baklažánu nerastie našich susedov.

Starostlivosť o rastliny bola najčastejším - dvakrát za sezónu (jún, júl) naliali humínové hnojivo.

Pre experiment, som sa snažil vštepiť vegetarii vetiev zemolezu. Skúsenosť tiež ukázala ako veľmi úspešná, skleníkové klíma bolo jednoducho perfektné!


Súvisiace odkaz: Biovegetary chata kaucie plodiny alebo ekofermerstvo a ekozemledelie!


Skleníkové-vegetary hands - Foto

V letného Bush paradajka stúpla do výšky 1,5 m (stupeň uvedený v popise, ktorý ich rastu nie viac ako 60 cm). Ovocie tiež bolo väčšie, než je uvedené -Instead 10-15 g 50-60 g Harvest Tu sme zhromaždili od polovice júla do konca augusta, dostal 30 kg paradajok a 5 kg baklažánu. Avšak, príbeh ešte neskončila.
Takmer do polovice septembra, ale plody rastlín aj naďalej zrieť, a tam bol žiadna choroba.

Po celé leto v skleníku pootvorenými ventilátor a spodný prívod pod dverami. To znamená, že straty oxidu uhličitého, takže rastliny potrebujú minimálne. Vnútri popoludní, samozrejme, horúco, ale nie tak dusno ako uzavretý skleník.

Na ďalších zaujímavých skleníky a skleníky možno nájsť tu

© Autor: B. POCHEEVSKY vynálezca Moscow

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor