slo.herbefe.ru

Pestovanie uhoriek v regióne Rostov - výsadba a starostlivosť

Uhorky v oblasti Rostova: tajomstvo pestovania a starostlivosti

Uhorky medzi teplom a pekára

Prekvapilo ma, že na otázku, kto Summer rezidentný, kto pochybuje, že je potrebné byť napojená uhorky v skleníku teplou vodou, zatiaľ čo na ulici a bez tepla. Ak nedošlo k poškodeniu z tohto závodu? A ja mám ďalšiu otázku odpovedať.

výsadbu uhorky

Tu a uhorky pre mňa ako deti. Za týchto lôžok som výška 40 cm, šírka 80 a dĺžkou 7 m. Rímsami bridlice. Od pádu z lôžka osevných zeleno-hnojenie: raž, pšenica alebo Phacelia (tria som väčšinu najprv rada - je to lacnejšie, a v zime nie je zamrzne). Oni potom zblízka motyku do zeme.

Sadenice sa vysádzajú v polovici mája. Pri pohľade do budúcnosti, poviem, že žiadna chemické hnojivá nie sú valcovanie, hnojiť len bylinný extrakt, ktorý je vždy Kvas v mojej 200-litrovej nádrži. Ale pred výsadbou a okamžite po ňom, nemám to urobiť - či rastliny zakoreniť.

A tak som zasadil. Aj kopať diery trochu hlbšie nádoby s sadeníc sa zalejú horúcou vodou a hojdanie do závodu. Vzhľadom k tomu, ich korene úplne navinutá na zem, oni vyšli veľmi ľahko na hrudu a banky zostali čisté.

Potom, nakladaná zelenina ľahko posypané pôdy - dva centimetre, nič viac, takže pri zalievaní korene neboli obnažená, trochu suchej trávy mulčovanie a ľahko maznať pri korienkoch.

Zalejeme teplou vodou. O dva týždne neskôr, to začína robiť kŕmenie infúzie v množstve 1 liter na 40 litrov vody. V skutočnosti, oni môžu robiť každý zalievanie (to nebolí), ale majú prijať iné proporcie: pol litra vedro vody. No, čo iné? Po pristátí útulku lože pred priamym slnečným žiarením starého tylu v celej svojej dĺžke, a po stranách trochu zavesil zo strán. A neodstraňujte tento kryt po celé leto.


Pozri tiež: Tipy pre správne pestovanie uhoriek


Opakované výsadbu uhorky

Uhorka bič som zviazaný do stĺpu, ktorý pribitý vo výške pol metra nad posteľou na high stakes. Celé leto uhorky sa darí dobre, ale vždy som z toho, že nie sú v likvidácii kliešť. Akonáhle vidím na listoch malé žlté bodky v podobe pásov, som okamžite vyhlásiť poplach a postriekajú síry koloidné.

Hovoriť, a v skutočnosti trval na tom, že chémia neplatí. Takže to nie je hnojivo, a žiadna iná cesta, inak roztoče šíri neuveriteľnou rýchlosťou a zničí celú úrodu. Výsledok - uhorky jesť až do septembra. Avšak sľubujem, že tento rok bude nájsť bezpečnejší spôsob. Pokúsim sa jódu alebo Zelenka (na radu čitateľov), alebo cesnakom a cibuľou tinktúr.

Nejako hovoriť s mojou sestrou po telefóne, som sa zmienil, že mám uhorky rýchlo slabnúť a vek, a je odporúčané vysadiť nové semenáčiky každých 20 dní. Tak často som určite nie, ale stále Razik dve podseyala uhorky na špeciálne vyrobené pre tento úzky záhon. Dokonca povedať, že letná semenáčiky rástli veľmi rýchlo, ale kvôli teplu a rýchlo zostarli.

Ale všeobecne sme sa potom, čo ovocie je veľmi dobrá, nie nedbalý, Greenbacks a rovnenkie. Posledný várka pristála na lôžku z cibule uvoľnené do konca augusta. Musela dať len jeden vedro s uhorkami, potom sa zlomil mráz (-10 ° zrazila), aj keď som schoval film.


Pozri tiež: Druhy uhorky (vrátane a uhorkou) - fotografie a popis


Odrody uhorky pre región Rostov

Čo povedať o triedach?

Herman - zázrak ako dobrý pre morenie a šalát, veľmi plodný. Masha - to uzavreté, ale menšie produktivita.

priateľská rodinka - kornishonchiki roztomilých, úrodu, vhodná pre zošívanie bankám. Ale zo všetkého najviac sa mi páčila uhorky Obzhorka: Hladká, sladká, bez horkosti a najplodnejšie. Stručne povedané, trieda! Tiež mám tri odrody Číňanov, ale neboli vo výške minulého roka.

ale Arménska uhorka biela a arménsky green Bol som prekvapený: dlhý vymáhal do pol metra, a niektorí tak ešte viac. Ochutnať je, ak nechcete preháňať na bič, sladké, bez horkosti. Ale ak chcete, aby sa z nich semená, je nutné, aby ovocie visela na dlhú dobu. Ale chuť to bude ako obyčajný starý uhorky - kyslé. Okrem toho, doraz vytvorené nové vaječník. Takže som vychovala jedno arménsky biela dĺžka 84 cm a s plošnou hmotnosťou viac ako 2,5 kg. Mimochodom, jeho koža bola veľmi tenká a negorkoy. Dužina je pevná, chrumkavá.

Dobrý, stručne povedané, uhorka, sme všetci radi. A čo je najdôležitejšie - neobvyklé. V tvare harmoniky.

Hovorí sa, že arménska oficiálne biela a zelená sú považované arménska ogurdynyami. Ale keby som to nepovedal, tak by som nikdy nenapadlo. A ja som vyrástol v tomto roku lagenariyu polenovidnuyu. To je trochu pripomínajúce arménskej uhorky biela, ale koža má veľmi silný, chuť - ako cukety.

Teraz hostí radu. Ak chcete jesť v zime so svojimi mišmaš uhorky, zmraziť je takto. Vezmite zelené, nie prezreté uhorky, nakrájajte na tenké rezance, pridáme rozdrobené zelené cibule a petržlen. Dáme Ak je všetko v balíčku na zmrazenie a strčiť ho do mrazničky.

V zime pripraviť všetko pre hash, naliať tekutinu a potom dal mrazené zmesi (bez odmrazovanie - to je dôležité!)

Okroshka ona rýchlo topí, a to bez straty svojich vlastností. Bude to, ako práve na plátky! Ak je vopred uvoľniť, bude uhorky bude ťažké a nie príliš chutné. Vychutnajte si chuť k jedlu, dobrú úrodu!

© Autor: Valentina Andreevna RUBITSKAYA Millerovo Rostov región.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor