slo.herbefe.ru

Zemiaky: čo je lepšie hnojivá alebo organické

Pestovanie zemiakov - organické alebo minerálne hnojivá

Na jednej strane, celý vesmír sa skladá z chemických prvkov na strane druhej - v poľnohospodárskych výrobkoch až príliš často existujú prvky, ktoré výrazne skracujú život. Bez chemických látok v záhrade je ťažké robiť, ale nebude čoskoro Potato nový 119-tý prvok periodickej tabuľky? ..

Pesticídy sa nebojí?

Moja skúsenosť zahradničení - od roku 1978 až po súčasnosť. Mám 50 akrov pôdy v dedine, kde domáca jeho rodičov. Po prvé, čo som urobil: vybrané vzorky pôdy z miest a odovzdaný na analýzu do ar-rohimtsentr už 2 krát v 35 rokoch. skontroloval som pôdu s dusíka, fosforu, draslíka, kyselín a ťažkých kovov. To je veľmi dôležitý bod, pretože je potrebné začať rozvíjať web. Obsah dusíka - 0,64%

  • nízka, fosfor a draslík
  • veľmi vysoké pH (kyslosť) - 6,7, humus -7,1% - veľmi vysoká.

Ako to mám urobiť? Keď rodičia boli dobytok, všetko ekologické vošiel do záhrady. Na mieste pracovať iba s koňom. A za posledných 25 rokov v organická časť pochádza z pokosená tráva, opadané lístie zo stromov a kríkov, lístie zo záhrady plodín, s výnimkou zemiakov,

paradajky, papriky a kapusta stonky. V súčasnej dobe mám spracovať stovky pôde 2. Organický celok je predstavený na jeseň na povrchu pôdy, dej nikdy kopal. Jarné hrabanie všetky postele s hromadami. 1/3 časť zasiať zelené hnojenie (strukoviny, Phacelia + + + farebná každoročné jarné repka horčica +).

Pod zemiakov som musel 1/3 časť. Ako zasadiť? Iba lunárny kalendár - verte mi, zvýšenie výnosu z tohto 20%. Po každej brázdy meter rozreže na Hiller nutne robím granulované hnojivo s vysokým obsahom dusíka, - 0,5 kg na 10 bežných metrov. Potom dal vyklíčených hľúz každý 10cm (hľúz hmotnosť nie menšiu ako 80-100) a úzke 6-8 cm vrstvu pôdy.

Potom zase strávi dva hilling po vyklíčení. Po druhom uzemňovacie do uličky v blízkosti skosený suchú trávu. Do začiatku zberu je spracovaná všetko v prachu. Uistite sa, že zemiakový vegetačného obdobia postreku proti plesni bol výrobu liekov obsahujúcich meď.

Pokyny sú k dispozícii od krajských úradov Rosselhoztsentra. V našom pleseň zemiaková zóny - pohromou. Nemusíte sa mi dokázať, že môžete sa s ňou vyrovnať iným spôsobom! Pravidelne kontrolujte hľuzy rezíduí pesticídov - dokonca ani stopy. Nie nevyhnutne zistiť sami, môžete si vziať na oddelenie Rosselhoztsentra - je to lacné.

Sedem dní pred kopať, môžete odrezať vrcholy. Potom som kopať - tiež na lunárnom kalendári. Zemiaky sú výborné, aj sladké (špička duchovenstva kostola svätého Mikuláša s. Vasilková, a nielen to).


Čítajte tiež: Čo hnojivo je lepšie používať plochy pre pestovanie zeleniny


A jesť a predávať, a ísť na dovolenku

Výťažok a kvalita prvýkrát identifikovaný štruktúru pôdy a jej úrodnosti, vybraných odrôd a klimatických podmienok. V roku 2013 sa zameral na stupňoch Burren, Galaxy a nariadil Banba a Slane - tento škótsky odrody. obnovená Veci, Svitanok Kiev, Tuleevsky, bielorusko-3. Prečo? Po prvé, prichádzajú ku mne vo všetkých ohľadoch. Po druhé, tieto druhy sú veľmi kvalitné vedenie.

Všetci si myslia, že Holandsko - zemiakového krajine. Nič také! Viac ako celý svet je rastlina zemiakov Škóti - sú skutočné zemiakov duše. Napríklad v roku 2012, som dostala od 10 odrôd mini-hľúz galaxie 12 kg hľúz nádherné!

Tver región je pomerne zložité klimatické podmienky, na zemi. SOD-podzoly Aj strednej hliny (i pomerne ťažké hliny) a kameň na kameni.

To je príliš veľa dažďa, sucha. Režim umývacej vody v pôde. Preto musíme byť istí, že k oplodneniu. A dovoľte mi povedať, že minerálne hnojivá - je chémia! My všetci - periodická tabuľka. Hnojivá získaná z horniny ťažené ako uhlie, a potom majú technickú otázku izolácie a obohatenie.

Všeobecne platí, že v prírode neexistuje žiadne umelé látky, je odvodený, získaný zo spracovania surovín (ropa, plyn, uhlie, atď.) To je všetko. Je nutné urobiť všetko pre to. Zelenina s 0,5 väzbou poskytuje 4 pre 4 osoby rodiny a predávať. Ročný príjem je malý, ale za dva týždne na to ísť do Gagra je dosť. Hlavná vec, v tomto prípade - žiadny povyku.

A opäť, ja tzv knihu (všetko do posledného detailu). A ako to všetko dostať? Neverím, že to: Aj stráviť týždeň na mieste nie viac ako tri hodiny.

Autor: A.Sigalov Tver región.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor