slo.herbefe.ru

Prostriedky mrkvovej muchy

Môj nástroj na boj mrkva muchu - populárny a 100% Noah

Akonáhle boj nie je s ňou! A tabak, a popol, a červenej papriky, a decht a borovice koncentrát ... Mám posteľ, krajina, vziať do úvahy načasovanie odchode fly - všetko bezvýsledne. Stáva sa, že nenásytná hosť sníva mrkva čistiť.

Mrkva lietať nebude lietať vysoko

Ale nakoniec som zistil, ako sa zbaviť tohto škodcu!

Ukazuje sa, že mucha letí vo výške až 80 cm, nad ňou nestúpa. Mám mrkva rastie dvoma lôžkami, v polovici chodby, a postele sú oplotený dosky.

Môj manžel a ja prehodil hrebeň okolo starého tylu.

Varovanie: nezatvárajte vrchole, hneď! Chodieval som na mrkvu záhony, kúsok tylu je ohnutý, ako sa otvorí brána.

Môžete použiť mriežku, iba bunky s ňou, rovnako ako tylu, by mala byť veľmi malá, k letu nie je pošmykol. A čo je najdôležitejšie - posteľ bez prístrešia nie odísť, aj keď zasiať len mrkvu, skrývanie by už mal byť.

Táto metóda mi veľmi pomohol. A teraz, sedem rokov nevidíme zlé muchy. Mrkva rastú veľké, šťavnaté, krásne, čisté, s rohmi a krivé mrkvu tam. A to neplatí viac žiadne chemikálie!


Súvisiace odkaz: Mrkva fly (foto) - ako bojovať


Niečo málo o tom, ako pestovať mrkvy

Nemyslím, mrkvy sú decimovaná, pretože ju na prúžky toaletného papiera. Posteľ som mal šírku 1 m, potom budete potrebovať 40 prúžkov. Chop valec 10 m, nareže na 10 kusov 1 m, a každý strihať 4 pásma.

40 zapne prúžky 2 cm široké Hlinené semená z škrobová pasta: bavlna police mak pasta papiera a dotknúť sa ho 4-5krát, potom zápas strčiť do semien 4-5 - a na papier .. Ukazuje sa rýchlo a ľahko. Keď sú lepiace pásky, aby zavesiť na chrbte stoličiek a v suchom stave, dal som preč v taške.

Winter lepidlo vo svojom voľnom čase. Ale v lete, kedy veľa práce, s mrkvou nemám žiadne problémy. Myslím si, že táto metóda pomôže veľa. Tie si si myslel, že je to ťažké? Nie, to len zdá. A keď sa na jeseň budete zbierať 20 vedierka čisté mrkva, všetky ťažkosti bude zabudnutý čoskoro!

Na zásobníku úložiska mrkvu premyté a päť minút, aby sa mierne ružový roztok manganistanu draselného. Rez na horných 1 cm na nie klíčiť, a nutne tip 2 cm koreňov potom nebude zhoršovať. Pozemky, na ulici, dal v škatuliach - a pivnica. Uložené až do nasledujúcej úrody, a nie morkovochka nie je stratené!

© Tatiana Khalikov Nizhnevartovsk

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor