slo.herbefe.ru

"Kvas" účinných mikroorganizmov pre zemiakový zavlažovanie

Fermentovaný infúzie účinných mikroorganizmov pre zemiakový zavlažovanie

Na jeho, bolesť - zemiakov.

Prvýkrát som mal neúspech sa zberom došlo v roku 2010. Ale ja som zapísal všetko teplo a degenerácii stupňov.

To je, keď som prvýkrát zasadil zelené hnojenie po zbere - repky olejnej, oleja reďkovky a horčicou. som zasadil zemiaky prakticky na rovnakom mieste, na samom konci záhrady, kde sa voda nedostala ma osloviť, a voda bola tvrdá. V roku 2011 sa úplne zmenila semená, ale úrodu nemal moc dobrý, aj keď o niečo lepšie. Takže Ive 2012 m a 2013 m. Teraz, po očistení, zasadil som horčicu.

Jediné, čo som dosiahol, je skutočnosť, že takmer úplne zmizli Kovařík a nechal som veľa.

Nové zemiakové semená vystúpil dobré výhonky (ak nemajú žuť kriket) a rozkvitla. Ale po odkvitnutí, som si všimol, že listy zemiakov sa začal otáčať ružovej a vyblednutiu. Mladí hľuzy sú viazané, a to aj veľa z toho bola veľká, ale postupne sa stali myagkovato a absolútne nevhodné na ľudskú spotrebu. Kry zemiakové vyschol.

Takže v rokoch 2012-2013. Som stratil takmer polovicu úrody. Zvlášť trpel Aurora, to je všetko stratené. Museli sme niečo urobiť. Dotknutá v miestnych novinách mi povedal, že tam bolo zemiakov degenerácie. Ale ja som zasadil nová semená zakúpené v obchode!


Súvisiace odkaz: Zemiakový Výsadba a starostlivosť


recept kvasu "efektívne mikroorganizmy"

Preto je v pôde, rozhodol som sa. Opäť zmenil polovicu semená (všetky nemohla - to je drahé). Už v roku 2014. A ja sa pokúsim všetky rovnaké, aspoň pre nové semená pre zmenu miesta pristátia. Čítal som v knihe, ako autor zvýšenej zbere zeleniny pomocou "kvasu" bylín s pridaním mikroorganizmov. Mikroorganizmov v obchode našiel jediný známy liek. A keď prišiel v lete, a tam bola tráva, začal som sa pripravovať "variť".

Trvalo tri nádrže z nerezovej ocele na seba 70-80 litrov a dvoma plastovými 20 litrov. Vyplniť im pokosenej trávy. Samozrejme, nie všetky naraz. Zvlášť dobré mladé žihľavy, milkweed, lastovičník, púpava. Dodáva sa v čiastočnom tieni, zatopené až na vrchol s vodou z hadice. Bol pridaný 79-litrovej nádrže 0,5 l zatuchnutý jam cukru mikróbov k návšteve reštaurácie a o niečo viac ako polovica skla formulácie s účinnými mikroorganizmami. Kryté netkanej textílie. Periodicky, bola miešaním. Po 2-3 dňoch, "variť" začal peniť. Tráva bola farba kukuričnej siláže a dostal kyslý zápach. Her som ležal medzi riadkami zemiakov (väčšinou), jahody, paradajky v malých skupinách a polial vodou, aby sa baktérie zostali v pôde.

Radím trochu trávy v nádrži. Časť vody môže byť použitá na zavlažovanie riadok rozteč cibule, mrkvy a iných rastlín, a potom napojená čistou vodou. Znovu naplnil nádrž pokosenej trávy a dolial vodu. Sladká a biologický produkt nepridáva viac, pretože mikroorganizmy v potravinách nechal trochu fermentovaných bylín a oni znovu začali množiť, acidofilné trávu.

A tak som pokračoval robiť "variť" celé leto. Našťastie v mojom okolí opustenej záhrady a ich buriny nesmie chýbať. Horčica som zasadil na jar, ona tiež išla do "variť".


Pozri tiež: Ako sa pripraviť na hnojivo pre prihnojovanie trávy (zelená infúzie)?


Dobrý výsledok použitia účinných mikroorganizmov

Mám na konci prísť? V nových lôžok s "kVA" bol vynikajúci úrodu! Malé a chorý zemiakov nebolo, ako chrobáka. Na starých lôžok s novými semien a "kvasu" úrody bolo horšie. Ale to všetko bolo ešte! Na starých lôžok pomocou starých semien a malé alebo žiadne "kvas" listy začali žltnúť skôr, a kríky -uvyadat. Zemiaky musel jesť mladé, čaká na neho vôbec chradnú. Po vyčistení túto časť záhrady, rozsieval som raže.

Pozemky na mňa veľmi zlé. No hnoj a kompost vôbec chýba. Áno, a to je ťažké držať krok všade rovnaká. Na tejto pôde, a keď tak hrozné sucho, plodina na mňa zapôsobil. Áno, po odkvitnutí zemiaky nepotrebujú používať "variť" pre neho a on začne priberajú, zelenej a kvet na dlhú dobu, že som náhodou Ilona triede. Aj sadeníc semená z vrecka. V roku 2013 zasadil ako paradajky, kel cez, a budúci rok už zhromaždil plodiny pestované zo semien. Takže po odkvitnutí lepší prechode na operačný systém v klube a Ku - ide o život po kŕmení.

Čítanie kníh a pri pohľade na internete, som si uvedomil, že s vysokou mierou pravdepodobnosti, má krajina je napadnutý hlísty. Všetky zemiaky na jeseň, premyje I, vysuší.

Jar sa bude snažiť kontrolovať infekciu. Ak máte záujem o mojom liste, budem písať o výsledkoch a ďalších krokoch.

Chcem si kúpiť sadiva odrôd zemiakov Tuleevsky, Adretta, Svitanok Kiev, Sonny. Prosím o zaslanie na dobierku pre 3-5 ks. Kto pôjde.

© Raisa Merenyasheva Penza

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor