slo.herbefe.ru

Najlepšie cibule a 2 málo známe tajomstvo jeho pestovanie

Dve tajomstvo vynikajúce luku, čo málokto vie,

Každý záhradník je jasné, že bez riadneho závlahy na výnos počítať nič. To je práve to, čo presne znamená slovo "pravý"? A ako ju merať - vo vedrách? Za liter? S najväčšou pravdepodobnosťou, v ... zdravého rozumu.

Nikdy sa mi páčilo čítať všetky druhy kníh na rastlinnú výrobu.

Vždy som si myslel, že aspoň tam a všetko vysvetliť, a to, ako sa jej začnem zasiať a rastlín, takže nič dobrého rastie. Je to len tých, ktorí nevedia, ako sa cíti, že sú veľmi chytrí a vedia všetko.

Pretože som prednosť Samotný akt metódou pokusov a omylov, a odpovede na svoje otázky od skúsených truckeri hľadať - to je naozaj, kde je prameň užitočných informácií! A čo je najdôležitejšie, len Gab nebudú. Mnoho z vás videli hovorca v podnikateľských kruhoch? Tu je to, čo to je.


Súvisiace odkaz: Cibuľa Ishikura - pestovanie


Polievanie cibuľa: Riedke, ale mnohí

Predstava, že cibuľa by mala byť napojená často, ale výdatne, navrhol mi sused videl moje trápenie v posteliach.

Žila v Strednej Ázii a v blízkosti ich dediny prenajatom odbore Kórejcov, ktorí Cyclopean stupnice pestuje cibuľu. A vyrástol je vynikajúci, takže miestni obyvatelia začali vidieť, čo konkrétne sú pomocou metódy. A prišli do svojich plantážach len dvakrát týždenne a doslova zaplavené s vodnými lôžkami.

Čo znamená, že sa ukáže, že v prípade, že predok leechki zalievanie pri korienkoch, vlhkosť pretrváva iba v hornej vrstve pôdy, a v suchých letných cibule rastú menšie. Ale korene cibule sú hlboké, a to nemôže mať dobrú úrodu, kde sa úrodnej vrstva 10-15 cm, alebo dokonca menej.

Koľko hnojivá alebo batožinu, a cibule začne hniť pred veľké cibule naliať.

Z akých dôvodov je lepšie rastliny cibule

Keď sme si kúpili chalupu, pozemok bol chudý a cibuľou vyrastajú, kým som mu dal v mieste, kde došlo ku kompostu. To znamená, že vrstva úrodnej pôdy sa tam dostal dvakrát silnejšie ako v ostatných lôžok. A v rovnakom roku prvýkrát, čo som mal aspoň nejakú úrodu.

Najlepšie výsledky som dostal, keď leto bolo veľmi mokré teplo. Cibuľa hrebeň bol v mieste, kde je vrstva úrodnej pôdy bolo viac ako 40 cm, semená bola vysiata pre pestovanie Chernushka. Ale semená povyrastali veľkých žiaroviek s priemerom 5-7 cm.

Zakaždým, keď zasial nie, a nebolo by tomu veril možný. Priatelia volal, a každý hovoril: "To nemôže byť pravda, že zo semena"

A ja som v časopise čítal, že Estónci na ostrovoch rastú vynikajúce cibule. Aj keď tam nie je horúco, ale nie je tam žiadny nedostatok vlhkosti. Dokonca prišiel v neskorom lete zranený cibule perie, takže začali chradnúť a žiarovky sa zastavil rast a začal "obliekať", počas skladovania inak zagniyut.


Súvisiace odkaz: Šalotka - fotografie, pestovanie, výsadby a odrody


Kopať cibuľu, keď perie slabnúť a pôda pod baldachýnom s perom, po vysušení spojené do vrkôčikov a visel v kuchyni v mestskom byte.

Stručne povedané, základné podmienky pre pestovanie veľkých žiarovky len dva: hrubá vrstva úrodnej pôdy a bohatá, menej časté zalievanie celá hĺbka vrstvy.

© Tatiana PRISHANOVA Smolensk

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor