slo.herbefe.ru

Jahody z rastlinných - odrôd a klíčivosti

Jahody zo semien doma

Je to už dlho chcel povedať kolegom záhradníkov o tom, ako rastiem sklonená jahody zo semien. Už vyskúšali všetky druhy, ktoré iba predávajú.

Jahody semien: odrody

Z červenej sa mi páči najviac Ali Baba a veľkosť ruského. V druhej triede ovocia o niečo väčšie a kríky vyššie, ale na prvý, ale sú voňavé. Ale celkom vzaté, obaja sú okolo krásne. A žltých odrôd rastie žltá zázrak.

Seed vybrať len tie veľké a zrelé plody, ich krajine.

Tento rastlinný materiál môže byť použitý po celý rok. Ale zároveň chcem poznamenať, oddelene, že ak zasiať semená niekde v marci alebo v apríli, plody budú len v budúcom roku.


Pozri tiež: jahody semien


Siatie semená jahody

Osobne živnú pôdu pre sadenice veľmi skoro - v druhej polovici januára. Na jeseň sú kríky rastú a už sú prvými plody.

Semená nespracováva a neklíči. Plastový miska vopred s horúcim klincom robiť veľa otvorov pre zavlažovanie a odtok prebytočnej vody. Potom som vyplniť im 2/3 krajiny, prístrešok horúci roztok manganistanu draselného. Potom sa okraj ceruzku, aby sa časté plytké brázdy a zasiať semená husto.

Absorbovať ich krajina nemôže byť - je potrebné strieľať na svetlo.

Misy s pretlačou filmu tým, že niekoľko malých otvorov, a dajte do chladničky na pár dní. Každý deň som sa vetrať a skontrolujte, či stále existujú rostochku. Zvyčajne sa objaví na 7-8th deň, a niekedy aj skôr.

Akonáhle malú bielu zdať rostochku, odstránil obal na okenný parapet, ale nie na slnku. Film nie je okamžite vyčistiť každý deň predlžuje dobu vysielania. O niekoľko dní neskôr som si prenajal úplne.

Počas tohto obdobia, hlavná vec - nie naplniť a nie je súš. Zalievanie zatiaľ čo výdavky len v panve - Oblasť bude absorbovať vlhkosť, ako je to potrebné, a vyliať prebytočnú vodu po 30-40 minút. Vlhkosť kontrolovať každý deň.

Keď rostochku mierne pretiahnutý, mierne zalejeme rastliny na zemi.

Pracujem dva staré pilníky: jeden už nemôžem rastliny a druhý naliať zemelku.

V prípade, že semená klíčia husto, nemalo by to byť strach, že ju milujem. Postupne zvyknúť rastliny a slnko. Akonáhle sadenice napojená so slabým roztokom manganistanu draselného a raz - riešenie popol.


Súvisiace odkaz: Jahody zo semien v rašeline pelety


Keď sa objaví 2-3 skutočné listy, jahody ponoriť do jednotlivých kelímkov na niekoľko kusov dohromady. Potom jeden bude vhodné zasadiť do krajiny bez poškodenia koreňov. Keď rastliny vysádzať do zeme, je nutné odtieňa krycí materiál, doteraz zakoreniť v pevnom mieste. Zasadil pri zatiahnutej oblohe, a po túto starostlivosť ako obvykle.

© Autor: Rose Sharafutdinova g.Vyatskie Polyana Kirov región.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor