slo.herbefe.ru

Pestovanie papriky v Non-Black Earth

Southern papriky v Nechernozemie

skúsenosti pestovanie

Skrz jeho záhradníctvo a praxi, snažil som sa vysporiadať s uvoľnených odrôd. A predtým sa mi nepáčila experimentovať, a teraz znamená "suberized" vo svojich názoroch na to. Avšak, to sa stalo, že v posledných dvoch rokoch si nemohol pomôcť žonglovať s odrôd paprík, iných, než sú obvyklé Lastovičky a Macko Pú, nevezmú, ale preukázané, "bojovníci z postele, v najnudnejší letnej dávať úrody. A potom sa zoznámi korešpondencie záhradníka Chernozemya poslal semená vzácnych druhov. Takže teraz môžeme zhrnúť pokusy rashchenija južnej odrôd paprík v Leningradskej oblasti.


Súvisiace odkaz: pestovanie korenie v skleníkoch - je správna?


ako rastie

Zdroje také. Skleník malý a nízky. * 9 m a 1,5 m na výšku, prekrytie polykarbonát. Pojme dve vysoko úzky hrebeň (kovové krabičky fakticky) každoročne dopĺňanými vyzreté kompostu.

Organics vstúpil zriedka, ak by boli uhradené, potom pod zime, rovnako - rastliny oplodnené s minerálnou vodou. NPK. dvakrát alebo trikrát za sezónu, lyžičku pod kríkom uvoľnením. Samozrejme, pleťou. Mulčovanie leniví. Zalievanie - ako je pôda vyschne. Rovnako ako u všetkých poľnohospodárskych techník.

S sadenice nič zvláštne. Shoyu v polovici februára, a potom žije bez nástupu, približne 200 ml v osobnom kontajneri.

Nie je dosvechivayu (zlé!). Pred pristátím v máji dvakrát oplodniť slabý úsek hnoja. V čase, keď pristátie "na želanie" je kríkov dvadsaťpäť centimetrov, niekedy s púčiky. Na každom hrebeňové výsadbu 15-17 kusov. Dva týždne sedí "mlčal, zvyknúť, a potom ideme! a rozkvitla. výstrel a rast.

A tu je dôležité, akonáhle druhého rádu strieľa dorásť cca 10 cm vysledovať začiatok vetvy, okamžite odstránené všetky listy pred prvým vidlicu a vytiahnite všetky nevlastné deti (s výnimkou tých, ktorí pôjdu na vetve tretieho rádu.).

Výsledkom je, že každá rastlina júla predstavuje "kostrové strom so štyrmi vetvy, z ktorých každá môže byť dvojica terciálnych vetiev, má asi päť vaječníky a päty farba Kow. S kríženie odrôd čelí vážne.

V polovici augusta, štipka mimo vrcholy všetko, roztrhol som sa všetky kvety. Na začiatku septembra a na stole (tu aj skôr), a v zime do pohára, ktoré majú vždy zvrat.

korenie odrody pre Nechernozemie

V minulosti (2014) kontaktoval odrôd polostrov - ako je Bell. žltá Mushroom a podobne. Vzrušenie neprišiel. Kry obrovské (asi meter), oveľa olistveinye. Plody sú malé, ako stojí dosah iba do fázy technickej vyspelosti. Ja sám som rád ostrov, ale pre bežného spotrebiteľa chuť "silnovat".

Sladká potešilo Kakadu prinášajúci ovocie, veľký (na kríku môže byť asi päť na 17-20 cm a pokuty), je ľahké dozarivaetsya pravidelné červenú. Jeden ľúto - F1. Ale môžete kúpiť bez problémov.

A tento rok (aj keď leto bolo čisto nominálnej) rád bull Horn, aj keď nie úplne žiť až do koreňového adresára biologickej zrelosti, ale pohľad z rady kríkov, na ktorom visí v priemere 7 ks 25-palcový "flak" je impozantný.


Súvisiace odkaz: Pepper v domácnosti - výsadba a starostlivosť


Čokoláda čip orech, ale dozrievajú na vinici, ako farba mliečnej čokolády, hrubostenné, vkusnyuschaya! Bezkonkurenčná značka pre celé plodu konzervovanie.

rovnaký druh miláčik. O niečo viac ako čokoládové hľuzovky (a forma je rovnaká), visí na kríku, ako červené lampióny. A ako krásny pohľad v banke!

ale na sladkej čokolády v auguste začínajú získavať čokoláda farebné veľké plody, kocky tvaru, s dospelým päsťou. Táto odroda nie je veľmi plodná, ale Peto dobrou voľbou pre naše zemepisné šírky. Je silná a voňavá.

© Autor: Andrey V. Koshanskogo, St. Petersburg. foto autorom

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor