slo.herbefe.ru

Šalotka - pestovanie v Udmurtskej

Ako pestovať šalotku - tipy na starostlivosť a pestovanie

Pozitívny postoj k inováciám a trpezlivosť - to je kľúčom k úspešnej ekonomike krajiny. Nebojí kúpiť neznámeho autora listu na jej triedy, nie príliš lenivý na to dva roky sledovať jeho správanie a tretí už predal prebytok! Áno, dokonca dala pravidlá, ktoré sa teší zdieľanie s nami.

Prezentácia a o rok neskôr to isté!

Pred štyrmi rokmi na poľnohospodárskom veľtrhu, ktorý sa koná každoročne v našej oblasti, moju pozornosť upútal krásnu zlatú mašľou pretiahnutého tvaru. "Gold luk Staroverci" - predstavil mi tovaru predávajúci. Ukázalo sa, že táto rodina macrocarpa cibuľa, šalotka v vedeckým spôsobom. Potom je cena zdala veľmi vysoké -150 rubľov za kilogram, ale je to veľmi zaujíma ma, na prove, a kúpil som si trochu - libru, vyberá menšie žiarovky. Na jar som zasadil na hrebeni nové prove - 2 série po 5 kusoch. Dva roky pozorovala ho, celá plodina ponechaná na odpočívadle, a v treťom roku po zbere sa už predal na samotnom veľtrhu.

Na jar minulého roka, bol som mrazené sadenice paradajok a zasadil viac ako Skláňam sa pred pozemok nie je prázdny. Plodiny boli pestované v sláve, a znova som sa predáva cibule rodina na veľtrhu - Musím povedať, že to bol veľký úspech. A to je to, čo môžem povedať o tom.

Šalotka (rodina) viac predčasná, , Než je obvyklé cibuľa. Perot mal silný, vysoká. Slot zvyšuje od 4 do 12 krásne, hladké žiarovky zlatá farba, krásne prezentácie. Buničina vnútri snehobiele, kyslý chuť.

Ak dáte cibuľa stredne veľké hniezdo je malá - 4-6 kusov, ale žiarovky porastie veľká, a keď dáte veľkú žiarovku, bude socket bude veľa stredných žiarovky. Váha veľkých cibúľ dosahuje 100-110 g a priemernú hmotnosť 60-70 g štandardné žiarovky


Súvisiace odkaz: šalotka (foto): Výsadba a starostlivosť


Šalotka držal perfektne až do nasledujúcej úrody vo vnútornom prostredí, bez stratili chuť a komerčných nehnuteľností. O rok neskôr, on vyzerá rovnako ako vziať zo záhrady.

Žijeme v pohodlnom byte s ústredným kúrením a uložiť ho do plastového škatuliach v skrini (tmavej miestnosti). Z 8 boxov, položené na skladovanie predminulý rok, vyradené celkom 6 žiaroviek. Z 10 krabičiek vlani hodila len dva kusy.

Predtým, než sme sa zasadil niekoľko druhov cibule, v sv. H. Strigunovsky a Carmen. Tento luk dvojročný cyklus, vyrástol máme veľmi veľký, dokonca s hustou výsadby, a preto bolo pre môjho manžela nepohodlné -zhivem dohromady. Tiež doma stále zlé, cibule a zvyčajne počas zimy vyschne až o 50%, a problémy s ním veľa.

Teraz sme prešli do rodinného prove. A veľkosť je dostatočne veľký, a pestuje sa, na rozdiel od žiarovky, vegetatívny spôsobom ako zemiaky. Vysadené na jar - na úrode na konci júla. Akonáhle požadovaný počet žiaroviek pre výsadbu v budúcom roku, a zvyšok pre potraviny a ponúka na predaj.

Pestovanie cibule šalotka na základe prirodzeného chovu

Na dosiahnutie vynikajúcej úrodu, je potrebné dodržiavať určité pravidlá. Tu je to, čo som pochopil.

dodržiavanie striedanie plodín. Na jeho miesto sa môžete vrátiť nie skôr ako 4-5 rokov.

vzácne pristátie. Vzhľadom k tomu, lúk zvyšuje veľké hniezdo, je treba do obývacieho priestoru. Keď hustá výsadba nie je dostatok energie a osvetlenia a plytká lúk. Aj držať veľkosť vykládky: 30 cm medzi riadkami, a v sérii (1 m) - 5 ks.

Povinné mulčovanie s humusom. Keď sme sa konečne prešiel k prirodzenému hospodárenia, pôda nebude kopať. Lôžka označiť pomocou kolíkov a reťazec. Ploskorez aby brázdy cez hrebene a stávkovanie je v prove. Mulčovanie humus vrstve s hrúbkou 3-5 cm (darčekové červami).

povinné zavlažovanie. Klaniame povrchné koreňový systém, nemôže extrahovať vodu z hlbín, ako je mrkva, v prípade suchej leto bez zalievanie plodín nemusíte dostať.

V žiadnom prípade nemajú uvoľniť! Pri povoľovaní zlomené koreňový systém, ktorý (opakovanie) umiestnené povrchne. Ak zamulchirovat lôžko sa vytvorí odlupovacie povrch.

šalotka dressing.  Najmä predok miluje popol.


Súvisiace odkaz: Ako rastú šalotka


Vďaka práci a úsiliu konzervatívcov macrocarpa šalotka dnes prežíva. A moderné chov nestojí. Ruskí chovatelia vytvorili veľa vysokým výnosom odrôd cibule rodiny s veľmi veľkým žiarovky pre každú chuť a farbu. Úprimne poradiť všetkým, aby sa pozrieť na tejto pozoruhodnej cibule.

Prajem vám všetkým veľa zdravia, pozitívnu náladu a veľkú úrodu!

© Láska Korobeinikova. Sigaevo. Udmurtia

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor