slo.herbefe.ru

Rastúce brusnice priamo v záhrade

Cranberry záhrada o veľkosti čerešní!

Lákavá predstava - pestovať na záhrade alebo dvore brusníc. A týmto spôsobom, nie je nič ťažké.

Napríklad, pristál som pár kríkov brusníc v záhrade, vedený len o informácie z odbornej literatúre.

Pre pestovanie v mieste krajiny, Rozhodol som sa, fit, a veľký-rodil brusnicový rašeliniská.

Kúpil som si skorá odroda macrocarpa brusnicová americký výber. Mid-zrelé odrody dozrievajú od konca októbra, takže ak ste v tejto dobe bol na mieste, môžete si kúpiť aj ako odrody. Čoskoro zrelý brusnica poteší plody v septembri.

Je lepšie, keď miesto pre výsadbu brusnice v záhrade budú chránené pred studenými vetrami. V poriadku, ak severnej strane existujú budovy, plot, kríky. Cranberry rastlina môže byť od mája do októbra, to najlepšie v chladných dňoch.

Potešilo ma, že brusnicová rád kyslú pôdu (pH nie vyššia ako 4) - proste také, ale celkom ťažké, takže to muselo byť lepšie pripravení určitým spôsobom.

vzal som pôdy do hĺbky 30-35 cm. V dolnej časti je ešte možné naliať vrstvu keramzitu (5 cm v prípade, že pôda je íl).

Písku plneného vybrania, piliny, rašelina v pomere 1: 1: 4, pridaním k miernemu poklesu ihiel, zeleň.

V prípade, že pôda je dostatočne kyslá, je treba tiež pridať síranu draselného na 1 štvorcový. 40 g m zmesi a dobre s lopatou.

potom som hĺbku vybrania 20 cm, šírkou 40 cm vo vzdialenosti 80 cm od seba, ktoré vode búdy. Bush dal do jednej z jám, šíri korene sypané rašeliny ľahko vrazil ruku. Hotovo!


Súvisiace odkaz: Rast brusnice doma na okennom parapete


Ďalej starostlivosť o brusnice po výsadbe je jednoduchý. Cranberry rád vlhkú pôdu. Raz za 6-7 dní, potrebuje bohatú zálievku. Zalievanie pre to nebude fungovať: dať na Bight posteli, nechajte vodu tečúcu cez to po dobu 10 minút. Tieto miesta by mali byť tak mokrý, že medzi radmi stojaté vody.

Cranberry dobre zimy v polovici šírkach snehu. Ak sa očakáva, že v zime málo snehu, je potrebné najprv kríky hojne zalievať a pokrytie pôdy koreňovej zóny sa zmesou rašeliny a pilín kyslá vrstva 3 cm.

Jarná kryt by nemal byť odstránený, jemne dosť poryhlit zem. Rašelina a piliny mulčovaciu vrstva stane.

Kŕmenie by mala byť vykonaná v máji a júni, kedy je intenzívny rast výhonkov.

Pre tento účel je potrebné 10 litrov vody pre rozpustenie 90 g kompletné hnojivo so stopovými prvkami. 3 hnojenie stačí 2-3 týždne. hnojivá s obsahom chlóru nemusí byť použitá, pretože zariadenie nereaguje na ióny chlóru.

Cranberry ozdobné po celý rok, jeho listy zostávajú zelené v zime aj v lete. Na konci mája - začiatkom júna, ona je krásna v kvete, a potom tvoria zelené ovocie.

Postupom času sa stanú jasne červená, veľkosť veľké čerešne. Čo?

N.RYZHOV, Moskovská oblasť.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor