slo.herbefe.ru

Top 5 najlepších odrôd papriky zeleninovej zasadiť.

My všetci milujú papriky. Sú to nezvyčajné - veľké, tvare kocky, sladký, so silnými stenami. Superda4nik.ru chce poradiť, čo je najlepšie pre výber semien pre výsadbu sladkú papriku, vzrástol na lahodné a voňavé plody.

V tomto článku:

V centrálnom Rusku papriky metóda pestovanie sadeníc je možné len preto, že doba zrenia v korení, dlhšie než náš lete, tak zaujímavé skoré a stredne skoré odrody korenia.

Poľnohospodárske podniky, ktoré sa zaoberajú chovom nové odrody korenia a semien, ako Gavrish Sedekiáš neodporúčame pestovať odrody a hybridy korením.

Aký je rozdiel medzi hybridov a odrôd?

Trieda - je výsledkom výberu. Všetky jeho gény sú rovnaké a ako dve vajce vajcu, podobne ako rodičia. Variety vybrané a prispôsobené špecifickým klímou a polohou. Po opelení, produkuje semená rovnakej odrody. Táto trieda môže byť vyrábaná semená. Ak to chcete urobiť, vyberte najtypickejšie a najlepšie ovocie s najvyspelejších úľov.

Hybrid - výsledok kríženia. Účinok je špecifická kombinácia rodičov. Hybridy sú oveľa lepšie ako ich rodičia v sile rastu a produktivity, niekedy vyzerajú veľmi jedinečné vlastnosti. Ale semená z nich nemožno získať, najčastejšie to bude vyzerať nevýraznými prarodičov.

Rozlišovať rôzne korenia z hybridu, veľmi jednoduché. V sáčku s hybridným bude napísaný F1. To znamená, že sa jedná o hybridný prvej generácie.

Najlepšie odrody sladkej papriky

k obsahu článku

California zázrak

Ak sa rozhodnete dať jej sladké odrody korenie, by to mohlo byť Kalifornia zázrak. Peretz skôr, od Sadenice sadenice technickej vyspelosti prejde 100-130 dní. Rastlina je determinant. Plodiaci dlhé plody sú veľké, v tvare kocky, necitlivý (hrúbka steny 7,6 mm), a aromatické. Papriky rastú s hmotnosťou 80-130 g Z tejto triedy môžete získať semená, klíčenie rýchlosti 100% a budete mať svoje najlepšie odrody sladkej papriky. Môžu byť použité v čerstvom a konzervovanie.

Čo hovoria o papriky Kalifornia zázrak hodnotenie

  • Študoval som na dlhú dobu, čo je lepšie kúpiť semená našich krajinách stredného pásma. Nie všetky výhonok, alebo zabitý počas nočných mrazov. Som sa rozhodla pre dve varianty, z ktorých jedna bola "California zázrak", Klíčenie korenia niektoré špeciálne emócie nie sú vyrobené, všetko išlo ako obvykle, možno je potrebné trochu viac vody do fázy vzhľad prvých kvetov, ako je obvyklé sadeníc. Ale na pristávacej fáze, všetko išlo oveľa lepšie, než je obvyklé. Z celkového počtu 10 zavedených rastliny sa uchytili v krajine (to je, keď si uvedomíte, že som použil špeciálnu pôda sa sadenicami, ktoré všeobecne je zle) 9 kusov. Desiaty príliš dlho odolával, ale moja chyba - ho všimol. Za to, že všetko išlo ako na drôtiku, v tom zmysle, ako korenia. Lístie, krásne kvety a plody. Veľmi spokojný s príchuťou ovocia: sladké, voňavé, príjemné. Perfektný pre všetkých polotovarov. Na zimu bol prakticky a korenie stále spokojný s jeho prítomnosťou na stôl k večeri, sa ukázalo, že veľa! Radím všetkým papričky California zázrak _ veľkú sladké odrody korenie na centrálnom Rusku, a prežíva dokonale dobré ovocie! Ovocie silné, chutné, rastie hojne! Všetky dobré záhrady!
  • Po mnoho rokov pestuje korenie "California zázrak", Tento robustný paleta produkciu plodín aj v otvorenom poli na Sibíri. Tento poddajný sladká paprika odrody na Sibíri. Jedna nevýhoda: tenkosť ovocie, ale zrejme je to kvôli nedostatku slnečného svetla a tepla.

k obsahu článku

voly ucho

Je to stredne-grade, po presadení do rodiacej sa koná 70 -75 dní. Tieto hybridy a odrody papriky na polykarbonátových skleníkov a otvorenom teréne. Pestujú nízke kríky asi 60 - 70 cm na výšku, takže môžu byť pestované vo filme úkrytov.

Plody rastú šťavnaté, chutné, s hmotnosťou 120 - 150 g, dobre si zachovávajú svoj vzhľad a sú ľahko transportovať. Podlhovastá odroda korenia, priemerná dĺžka ovocie 10 - 12 cm hrubé steny. To sa odkazuje na hrubostenné papriky.

Pepper voly ucho recenzia záhradníci:

  • Prvýkrát som papriky voly ucho rástol v dĺžke až 40 cm ocele potom plytký, asi 8 -. 12 cm, ale prvý práve udrel. Veľmi chutné a sviežim!

k obsahu článku

Žltá paprika hybridný Gemini (Gemini) F1

Holandský papriky semená pre otvorenom poli najlepšie, pretože nemajú rast vysoký. Kry asi 60 cm na výšku, môže rásť aj pod filmom prístreškov.

Vysoko výnosných skoré odrody korením. Môžu byť dokonca nazývaný veľmi skoro zrenia, pretože plody začnú zrieť na 72-78 dní po presadení. Plody sú veľké tvare kocky - podlhovasté, štyri, od tmavo zelenej odbočke do žiarivo žltej, majú vynikajúcu chuť. Výborná znášať stres a majú odolnosť proti spáleniu od slnka, vzduch sucha. Je to krásne najlepšie odrody papriky na otvorenom priestranstve. Rastú na dlhom stonke, takže sú ľahko trhať pri čistení.

Hodnotenie Pepper Gemini F1

  • Už niekoľko rokov, som povzbudený Gemini. Výborná grow, môžete mať zelenú (v technickej zrelosti v papriky majú viac vitamínov), a ja som rád žlté Gemini, sú veľmi sladké.

k obsahu článku

Peppers Claudio F1

Tento vysoko výnosných hybrid holandskej línie korenia, to môže byť pestované:

  • v otvorenom teréne,
  • vo filme skleníky,
  • sklenené skleníky,
  • skleníky z polykarbonátu.

Pepper Claudio F1 skorá, prvý papriky začínajú dozrievať v 72-80 dní po transplantácii v otvorenom teréne alebo v skleníku. Táto korenie semená najlepšie odrody kvádra - pretiahnuté plody. Technickú vyspelosť papriky tmavo zelené, a potom sa stane tmavo červená. Veľmi chutné a sviežim, váži približne 200 gramov. Papriky predmet pestovanie technológie a dostatočné množstvo tepla a slnka rast hrubostenné, hrúbku steny 10-14 mm.

Pepper Claudio F1 recenzia záhradníci:

  • Mám pomerne neskoro, po dlhú dobu nie červenať. Ale možno, pretože chladné daždivé leto. Pestuje sa v otvorenom teréne bez prístrešia. Schoval sa v auguste, ktorý sa rýchlo zmenil červené plody. Chuť ako - sladké, šťavnaté. Hrúbka steny je 8,10 mm. Plody boli všetky rovnakej veľkosti, ale trochu na kríku. Možno, že v skleníku alebo vo výfukovom plyne za normálnych poveternostných podmienok ukáže lepší. Klíčenie 100% - od 5 piatich naklíčených semien.
  • Ja som od začiatku. Vysadené korenie semená sort Claudio F1 (Holandsko) písomné supernov 2010 50 kusov 12.02., 19.02 nastúpili všetci do jedného, ​​stojí ako vojaci, pekná (fuj, fuj). Semená nebudú kupovať v obchode a priamo spoločnosti SEMCO. Takže tam musel zasadiť odporúčanie, aby semená zakúpené vo veľkých firmách nie sú nasiaknuté, to platí nielen pre papriky. A paradajky a uhorky ... zasadil som všetko a všetci rýchlo a priateľsky ruže. Minulú sezónu, semená kúpili v obchodoch -Je veľa sĺz.
  • ktorá bola vysadená v 5 pretekoch Gemini F1 a Claudio F1 - úroda bola výborná, v tohtoročnej výsadby kríkov 10.

k obsahu článku

Najlepšie odrody papriky na 2016 th

V roku 2016, je najlepšie zasadiť testovaných odrôd paprík. Veľmi dobrý vždy prejavuje tak sadeníc a na produktivitu:

  • Claudio F1- veľmi poddajný, zavčasu, veľký hybridný korenie.
  • Gemini F1 - veľké, sladké.
  • Hercules - tvare kocky, strednodobé splatnosti,
  • Samander - skoro, výnos, ovocie natáčania až do neskorej jesene, kánonický tvar.
  • Kakadu - Harvest v otvorenom poli, chutné, sladké ovocie.
  • Hercules - priemerná doba zrenia, všetky papriky rastú rovno.
Samander F1

Samander F1

k obsahu článku

Nové odrody a hybridy korenie semien:

výrobca "Sortsemovoshch":

  • Patricia F1 - priemerná doba zrenia, 130 cm vysoký, veľké, tvare kocky, žltá,
  • Santa F1 - výška 120 cm, veľká, v tvare kužeľa, červený, odolný proti ochoreniu,
  • Viking Viking červené a žlté - výška 110 cm, zavčas, veľmi chutné šable forme.

výrobca "Cedekiáš" produkoval hojné Maloplodé druhy korenia pre celú konzervovanie:

  • Čierny cukor,
  • Materinský jazyk.

producent osiva "vyhľadávanie":

  • Atlanta - výška 70 cm, veľmi skoro, červená, hrubostenné.

Od skorého splatnosťou hybridov papriky - Apollo, bonus, Kakadu, Mary, Pygmalion, Shuttle. Rané dozrievania odrôd papriky - Jack Dawn, Irene, Moor, Mirage, Peacock.

Iné ako sladkej papriky v rade hviezdou na východe - je najviac hybridy rôznych farbách: žltej, zlatej, hnedej, fialovej, bielej. All murovaný, veľký, skoro alebo Medium skoro, pestrofarebné.

Nové odrody feferónkou:

  • dýka,
  • hybridný Lightning
  • Gorgon hybrid.

Čo je lepšie rastliny korenie, recenzie záhradníci:

  • 79. Bulharská sladká paprika. Stredne vysoké čoskoro získa rad pre otvorenom poli a v skleníku filmu.
  • Kyticu East F1. Polostrove. Stredná čoskoro hybridný na otvorenom teréne, a film prístrešky.
  • Východný hviezda Purple F1. Sladká paprika. Stredne skoré vysoko výnosných hybridný otvorené a chránené terénu.
  • Igalo F1. Peppers, žltá. Navrhnuté pre pestovanie všetky typy skleníkov.
  • Kazbek F1. Hybridný film pre skleníky a otvorené priestranstvo v južných oblastiach.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

slo.herbefe.ru
Design stránok Záhradníctvo Rôzne Záhradná technika Záhradka dekor